,

Fotovoltaické elektrárny

23.01.2023

PODÍVEJTE SE, JAK TO FUNGUJE

Investujte do fotovoltaické elektrárny

Jste investorem, který hledá zajímavý investiční projekt? Solární elektrárny jsou ideálním řešením! Zakládejte fotovoltaické elektrárny a vydělávejte peníze ze solární energie. Kontaktujte zástupce společnosti FG Energy a my Vám pomůžeme s výběrem lokality i s vypracováním koncepčního návrhu solární elektrárny. Společně provedeme ekonomickou analýzu, abychom stanovili očekávanou návratnost investic. Navrhneme a postavíme zařízení s ohledem na Vaše individuální potřeby. 


FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA

Solární elektrárny

Jedná se o zařízení s výkonem od několika kilowattů, až po megawatty. Jedná se o pozemní zařízení vybudované za účelem výroby a distribuce elektrického proudu do sítě. Elektrárna může být postavena na ploše přibližně 2 ha a více, nejvhodnější je rovná plocha s orientací na jih. Pozemek, na kterém bude zařízení postaveno, by měl být vzdálen max. 200 m od elektrického vedení a nesmí se nacházet v blízkosti budov a stromů, které by omezovaly přístup slunečního světla.

Začněte vydělávat na fotovoltaice! Setkejte se s energetickým poradcem a zjistěte, jak začít investovat do fotovoltaických elektráren.