,

Pro firmy

23.01.2023

Elektřina je levnější, když je Vaše

Je čas snížit provozní náklady a zvýšit konkurenceschopnost. Fotovoltaika je šetrná k prostředí i k Vaší firmě.Je to snadné. Vše za Vás zařídíme v každé fázi realizace projektu.
Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci, provedeme nutné kontroly, zajistíme technické poradenství, provedeme návrh a nakonec to vše nainstalujeme. A tam to nekončí. I nadále budeme provádět pravidelné kontroly. A v případě poruchy je tu náš servisní tým.

Pro korporát i rodinnou firmu

Jste velká společnost, nebo třeba generační podnik? Naši nabídku dokonale přizpůsobíme Vašim potřebám - různé firmy, různé nabídky.

Co nevyužijete, to prodáte. Buďte nezávislí!

Není to jen o tom, kolik ušetříte. S fotovoltaikou také vyděláte. Veškerý vygenerovaný přebytek můžete prodat do distribuční sítě.

Podmínky dalšího prodeje do sítě se řídí příslušnými právními předpisy. Novela zákona o obnovitelných zdrojích energie rozšířila definici výrobce - spotřebitel i na malé a střední podniky, u kterých výroba elektrické energie v menších zařízeních není předmětem jejich hlavní ekonomické činnosti. V řeči lidí to znamená, že se Vám investice může zcela vrátit už po několika letech.
Na budoucnosti záleží. Sluneční energie je čistá a neomezená. A taky levná, ale to už víte. Kromě fotovoltaiky v naší nabídce najdete také tepelná čerpadla, nabíjecí stanice pro elektromobily a úložiště energie.

Jednoduché řešení - úspory a nezávislost
Schůzka s FG Energy
Vše zvládneme za Vás
Montáž zařízení
Jistota i po instalaci
My pracujeme, Vy si užíváte

1.Najdeme ideální energetické řešení pro Vaše podnikání.

2.Vyřídíme všechny formality a pomůžeme Vám získat dotace.

3.Instalaci zvládneme do 14 dnů.

4.Montáží to nekončí. Vše pečlivě kontrolujeme, aby Vaše zařízení správně fungovalo dlouhé roky.

5.Platíte méně, jste nezávislí a pomáháte světu k lepší, zelené budoucnosti


Menší výdaje, větší zisky. Podpořte své podnikání. Setkejte se s energetickým poradcem, který zodpoví veškeré Vaše dotazy!